Miłość i kwiaty - poznaj najsłynniejsze perfumy marki Kenzo

Miłość i kwiaty – poznaj najsłynniejsze perfumy marki Kenzo

24 marca, 2023

Perfumy marki Kenzo to płynny luksus zamknięty w gustownym flakonie. Cudowne, charakterystyczne i niepowtarzalne aromaty są kochane na całym świecie. Paryska firma słynie ze swojej kreatywności i niecodziennego spojrzenia na tworzenie kompozycji zapachowych – kultowa marka dobrze wie, czym pachnie miłość, dżungla oraz naręcze kwiatów – i wcale nie jest to woń, której się spodziewamy!

Magiczny zapach Flower by Kenzo

Kultowe perfumy Flower by Kenzo weszły na rynek w 2000 roku. Bardzo szybko zyskały grono zwolenniczek, którym niepowtarzalna kompozycja nie znudziła się do dziś. Ich charakterystycznej woni nie można porównać do żadnej innej mieszanki. Niezwykły akord pudrowy nie pozwala się zaszufladkować, a obecne w nucie głowy fiołek i róża tworzą zupełnie nowy, bardzo intensywny zapach. Kultowa mieszanka autorstwa Kenzo odurza, rozgrzewa i wciąż wydaje się nieodkryta. W klasycznej kompozycji króluje mak, którego aromat ulatnia się bardzo powoli i pozostaje na skórze przez cały dzień.

Czym pachnie świat według Kenzo?

Paryska marka stworzyła wyjątkowe perfumy, pokazujące jak dynamicznie zmienia się świat. Mieszanka zamknięta w pięknym flakonie miała doskonałą kampanię reklamową, która przedstawiała wojowniczą i energiczną kobietę. Ten zapach wpisuje się w oczekiwania pań planujących zawojować cały świat! Lekki i oryginalny zapach z pewnością zostanie zauważony. Kwiatowo-ambrowa kompozycja rozkwita piwonią, egipskim jaśminem i ambroksanem. Lubią go w szczególności młode i przebojowe kobiety, które nie boją się podążać własną drogą.

Wyprawa do tajemniczej dżungli

Czy ktoś może przejść obojętnie obok bogactwa aromatów perfum Kenzo Jungle? Prawdopodobnie nikt nie jest w stanie oprzeć się mieszance, która łączy w sobie odległe kultury i sprawia, że przeciwieństwa stają się jednością. Luksusowa marka pokazuje, że dżungla pachnie ciepłą, korzenną nutą, a zarazem eksploduje świeżością. Niektórym ich woń kojarzy się ze świętami, za sprawą intensywnego goździka, jednak zapach Jungle nawiązuje do dzikiej natury, ziemi rozgrzanej słońcem i pustynnego wiatru. Intensywne perfumy dodają pewności siebie i popychają w stronę przygody.

Otul się miłosnym aromatem

Kompozycja Kenzo Amour jest hołdem złożonym Azji – ojczyźnie Kenzo Takady, założyciela słynnej marki. W jej nutach czuć nostalgię, miłość i wielki sentyment do ukochanego domu. Mieszankę otwiera słodycz z odrobiną japońskiej wiśni, która ustępuje miejsca gęstej wanilii. Przytulny i harmonijny zapach otacza swoimi objęciami i wprowadza w błogi nastrój. Ta mieszanka jest niczym kocyk – otula z każdej strony, zapewnia ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Wyjątkowy zapach w niczym nie przypomina namiętnego uczucia – to najsilniejsza, bezinteresowna miłość, zupełnie jak uczucie matki do swojego dziecka.

Niezwykłe perfumy od Kenzo od wielu lat wzbudzają kontrowersje – jedni je uwielbiają, a inni nie mogą ich znieść. Chociaż mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników, to jednego nie można im odmówić – wzbudzają zainteresowanie jak żadne inne zapachy. Luksusowe kompozycje marki Kenzo możesz kupić w sklepie Perfumy.pl.

Artykuł w tematyce:
Moda i uroda

Dodaj komentarz