prace w muzeum

Obrazy poezją inspirowane, czyli wernisaż prac młodych warszawiaków

22 listopada, 2021

Już 25 listopada o godzinie 10:00 w Hali Hutnik – industrialnej przestrzeni Galerii Młociny, odbędzie się wręczenie nagród w ramach konkursu „Obrazy poezją inspirowane” organizowanego m.in. przez Burmistrza Dzielnicy Bielany oraz trzy bielańskie przedszkola. Wszystkie zaprezentowane prace autorstwa najmłodszych będzie można podziwiać aż do 6 grudnia. Wernisaż jest kolejnym efektem współpracy centrum handlowego z Urzędem Dzielnicy Bielany.

Galeria Młociny poprzez regularną współpracę z Urzędem Dzielnicy Bielany udowadnia, że jest nie tylko miejscem handlu, ale i życia społecznego.

Obiekt wspiera potrzebujących, finansuje inwestycje na terenie dzielnicy, a także organizuje liczne inicjatywy społeczne

Tym razem w Hali Hutnik – industrialnej przestrzeni Galerii Młociny, odbędą się wręczenie nagród oraz podsumowanie konkursu organizowanego przez Burmistrza Dzielnicy Bielany, Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Bielany, a także bielańskie przedszkola: Przedszkole nr 421, Przedszkole nr 346 „Pod Kasztanem” oraz Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”. O tym, które prace zwyciężyły, zainteresowani przekonają się już 25 listopada o godzinie 10:00, natomiast wszystkie prace uczestników konkursu będzie można podziwiać przez niespełna 2 tygodnie w obiekcie.

– Cieszymy się, że możemy stale angażować się w życie dzielnicy. Chcemy, aby w pamięci naszych sąsiadów – tych bliższych, ale również i dalszych, utkwiło przekonanie, że jesteśmy otwarci na wiele form współpracy. W ubiegły weekend gościliśmy studentów Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji z akcją Skonsultuj z Farmaceutą, a tym razem będzie nam równie miło gościć uczniów bielańskich przedszkoli – komentuje Emilia Szkudlarek, Senior Marketing Manager Galerii Młociny.

– Chcieliśmy pokazać naszej bielańskiej społeczności i nie tylko, jak bardzo uzdolnione mamy dzieci w bielańskich przedszkolach – mówi Danuta Skalska, Dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”.

– Bardzo się cieszę, że prace naszych przedszkolaków zaprezentowane zostaną właśnie w Galerii Młociny, a tym samym będą podziwiane przez szerokie grono klientów obiektu. Jesteśmy również wdzięczni za upominki, które centrum handlowe przekazało uczestnikom konkursu – dodaje Anna Szymanek, współorganizator konkursu oraz Dyrektor Przedszkola nr 421.

Artykuł w tematyce:
Wiadomości

Dodaj komentarz