pielegnacja wlosow

Profesjonalna pielęgnacja – na ratunek zniszczonym włosom!

15 listopada, 2021

Jesienią możemy zauważyć, że nasze włosy są w znacznie gorszej kondycji niż zwykle. Niestety chłód, wiatr, duża wilgotność, a także ogrzewanie i noszenie nakryć głowy zdecydowanie im nie sprzyjają. O tej porze roku bardzo często są one osłabione i przesuszone, a ich struktura uszkodzona. Kluczem do ich zdrowego i pięknego wyglądu bez względu na oddziaływanie czynników zewnętrznych jest profesjonalny program pielęgnacyjny, kompleksowo odpowiadający na potrzeby zniszczonych i suchych włosów. Właściwą pielęgnację i skuteczną regeneracją zapewnią włosom produkty REFILL MY HAIR z serii ICE PROFESSIONAL marki Natura Siberica.

Produkty z serii ICE PROFESSIONAL kompleksowo i skutecznie odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby włosów i skóry głowy. To nie tylko profesjonalne zabiegi salonowe, ale i świadoma pielęgnacja włosów, którą można kontynuować w domu. Dzięki formułom, które tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny fizjologii włosów i skóry głowy oraz trychologii, produkty zapewniają natychmiastowy efekt, widoczny już po pierwszym użyciu. Do ich opracowania wykorzystano tylko naturalne, organiczne i certyfikowane składniki, pochodzące z dzikiej i nieskazitelnie czystej Syberii. Tajemnica ich skuteczności opiera się na wyjątkowych właściwościach bio-ekstraktów z dzikich syberyjskich ziół, które produkowane są opatentowaną metodą ekstrakcji krioenzymatycznej oraz sile mocno skoncentrowanych i naturalnych składników aktywnych. Nieskazitelny wygląd włosom suchym i zniszczonym przywróci spersonalizowany system profesjonalnej kuracji do włosów – REFILL MY HAIR.

Na ratunek włosom!

Program REFILL MY HAIR oparty jest na skoncentrowanych boosterach. Odbudowuje on naturalną warstwę hydrolipidową skóry głowy i włosów. Przywraca także ich optymalne nawilżenie, jednocześnie regenerując strukturę włosów. Skład produktów tworzą koenzym Q10, który pobudza wzrost włosów, kompleks aminokwasów, odpowiadający za wypełnienie ubytków we włosach i przywrócenie im elastyczności oraz organiczny olej z wiesiołka, który zapewnia odpowiednie nawilżenie. Dodatkowo formułę uzupełnia organiczny ekstrakt z cladonii śnieżnej – to właśnie on przywraca równowagę hydrolipidową. Aby w pełni zadbać o włosy o tej porze roku warto sięgnąć po:

Wegański, profesjonalny szampon do włosów suchych i zniszczonych Refill My Hair ICE PROFESSIONAL – zapewnia delikatne oczyszczenie, jednocześnie odbudowując naturalną warstwę hydrolipidową skóry głowy i włosów. Przywraca także optymalne nawilżenie. Dodatkowo wspomaga odbudowę struktury włosów i chroni końcówki. Po zastosowaniu włosy zyskują elastyczność.

Wegańska, profesjonalna odżywka do włosów do włosów suchych i zniszczonych Refill My Hair ICE PROFESSIONAL – zapewnia włosom intensywne nawilżenie, przyczyniając się do odbudowy warstwy hydrolipidowej włosów. Regeneruje strukturę włosów na całej ich długości, zapewniając im elastyczność. Pozostawia po sobie łatwe do rozczesywania i właściwie chronione włosy.

Wegańska, profesjonalna maska do włosów suchych i zniszczonych Refill My Hair ICE PROFESSIONAL – kosmetyk dopełnia pielęgnacyjny program i pozwala uzupełnić optymalny poziom nawilżenia, a także błyskawicznie zregenerować włosy. Wspomaga proces regeneracyjny uszkodzeń w strukturze włosów. Po zastosowaniu efekt elastycznych włosów widoczny jest od razu.

Artykuł w tematyce:
Moda i uroda

Dodaj komentarz