zakres uslug

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – kompleksowa budowa domów w Środzie Wielkopolskiej

21 grudnia, 2021

Jesteś posiadaczem działki w Środzie Wielkopolskiej? Chcesz wybudować tam swój wymarzony dom? Sprawdź ofertę, jaką przygotowało Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow! Razem z nim spełnienie Twojego marzenia może być jeszcze łatwiejsze!

Czym zajmuje się Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow jest firmą posiadającą ponad 15 lat doświadczenia w branży budowlanej. Jego specjalność to budowa domów jednorodzinnych na bazie gotowych projektów dopasowanych do życzeń klientów.

Firma od początku swojej działalności zrealizowała już ponad 200 domów jednorodzinnych na życzenie swoich klientów, głównie na obszarze powiatu poznańskiego oraz powiatu średzkiego.

Gdy chcesz zlecić usługę jak kompleksowa budowa domów Środa Wielkopolska – https://dom-pokazowy.pl/budowa-domu-sroda-wielkopolska/ to miejscowość, w której Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow również świadczy kompleksową obsługę dla swoich klientów.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – zakres obsługi

Szeroka gama usług, jaką oferuje Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, pozwala na pełną realizację prac budowlanych. Obsługa firmy obejmuje między innymi:

  • Zaprojektowanie domu zgodnie z życzeniem klienta oraz jego adaptacja do działki,

  • Wycena budowy zgodnie z wcześniejszym ustaleniami,

  • Wykonanie usług geodezyjnych na działce,

  • Pomoc w finansowaniu budowy domu jednorodzinnego za pomocą kredytu,

  • Formalności związane z wykonaniem budowy – złożenie dokumentacji do urzędów,

  • Dostarczenie materiałów budowlanych oraz budowa domu przez doświadczoną ekipę budowlaną,

  • Nadzorowanie budowy dla maksymalnego bezpieczeństwa i zgodności z projektem.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow współpracuje także z innymi firmami, zapewniając swoim klientom kompleksową pomoc w ramach wykończenia nieruchomości.

Zobacz domy pokazowe Przedsiębiorstwa Budowlanego Iwanow

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zaprasza do sprawdzenia swoich domów pokazowych, które pozwalają na zobaczenie istniejących już budynków. To doskonały sposób, aby zapoznać się bliżej z ich konstrukcją, wykorzystanymi materiałami, rozwiązaniami technologicznymi.

Podczas wizyty w domu pokazowym pracownik firmy może zaprezentować dokładnie jego detale i uzgodnić z klientem szczegóły związane z realizacją budowy. To powoduje, że projekt domu może być dopasowany do jego indywidualnych wymagań.

Z galerią budynków oraz rzutami projektu można zapoznać się również na witrynie internetowej firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów Środa Wielkopolska – skorzystaj z kompleksowej pomocy i wybuduj wymarzony dom razem z pomocą ekspertów w tej dziedzinie!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Artykuł w tematyce:
Wiadomości

Dodaj komentarz