salon

Strefa dzienna w domu – jak ją urządzić funkcjonalnie i stylowo?

18 listopada, 2021

Strefa dzienna to szczególna przestrzeń w każdym domu. Wnętrze, które służy jako miejsce relaksu dla każdego z domowników, jest też obszarem reprezentacyjnym, gdzie przyjmuje się gości. Salon to miejsce wielofunkcyjne, w którym niezwykle ważne jest połączenie estetyki, komfortu i funkcjonalności. To właśnie o strefie dziennej poświęcony będzie kolejny webinar OKK! design, w którym gośćmi specjalnymi będą architektki z WZ STUDIO – Ada Skwira i Małgorzata Liebhart.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 22 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, założycielki pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO i jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke. Mecenasem spotkania jest marka Samsung, lider na rynku telewizorów w Polsce.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Jak pogodzić kilka funkcji w projekcie strefy dziennej?
  • Stylowe meble do salonu — jak dobrać je do aranżacji?
  • Trendy wnętrzarskie – modna strefa dzienna

Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, które od 2014 roku wspólnie prowadzą pracownię projektowania wnętrz WZ STUDIO. Mają za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Architektki kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiają osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.

W trakcie spotkania online architektki zaprezentują wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o projektowaniu strefy dziennej. Zdradzą, jak pogodzić kilka funkcji w projekcie strefy dziennej i czym kierują się podczas projektowania tego pomieszczenia.

Natomiast Tomasz Drężek i Adrian Rogalski, eksperci marki, opowiedzą o najnowszych rozwiązaniach marki Samsung. Zaprezentują ofertę produktów z kategorii Lifestyle, która obejmuje odświeżone linie telewizorów The Frame, The Sero, The Serif oraz The Terrace. Od kilku lat marka rozwija ofertę urządzeń z kategorii Lifestyle, które dzięki swoim unikatowym cechom dopasowują się do stylu życia różnych użytkowników. Swoboda aranżacji, różnorodność funkcji i wyjątkowy design sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a pojęcie personalizacji ekranu nabiera nowego znaczenia.

Pierwszy z nich – The Frame – jest przeznaczony dla osób, które nie chcą mieć czarnego ekranu telewizora w swoim pomieszczeniu

W momencie, gdy nie oglądają oni filmów, seriali mogą wyświetlać na ekranie rodzinne zdjęcia czy dzieła sztuki. Dodatkowo można dokupić do niego wymienne ramki w kilku stylach i kolorach oraz dostęp do dzieł sztuki z najlepszych światowych galerii, które mogą wyświetlać  się na ekranie telewizora. Możliwość wyboru rodzaju i koloru passe-partout zamieniają The Frame w domową galerię fotografii bądź obrazów. To prawdziwa gratka do koneserów sztuki! Dla miłośników designu – The Serif (wyróżnia się najwyższej klasy wzornictwem sprawiając, że urządzenie wygląda perfekcyjnie gdziekolwiek go nie postawisz – 360 design), dla fanów Instagrama i innych mediów społecznościowych – The Sero (obrotowy ekran daje możliwość oglądania zarówno ulubionych treści telewizyjnych i filmowych, jak i wygodnego przeglądania treści mobilnych na dużym ekranie), a dla wielbicieli filmów w plenerze – The Terrace. To pierwszy taki telewizor na rynku konsumenckim, przeznaczony do przestrzeni na zewnętrz, który oferuje niesamowitą jakość obrazu, dźwięk oraz inteligentne funkcje, dotychczas zarezerwowane tylko do pomieszczeń.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://cutt.ly/xTWFDn5

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Mecenas spotkania: Samsung

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – prezentacja Samsung

12.45 – wystąpienie WZ STUDIO

Materiał powstał we współpracy z Samsung.

Artykuł w tematyce:
Wiadomości

Dodaj komentarz