promocje w galerii

W piątki płacisz mniej w Centrum Korona

8 stycznia, 2021

Wyśmienite potrawy kuchni greckiej, tradycyjne polskie obiady, dania z woka i obłędne sushi aż 10 zł taniej w wybranych restauracjach Centrum Korona. Promocja obowiązuje w piątki 8 oraz 15 stycznia br. i ma na celu wsparcie sytuacji restauratorów dotkniętych skutkami epidemii COVID-19.

W związku z trwającą już od dłuższego czasu sytuacją epidemiczną w całym kraju Centrum Korona wspiera swoich najemców w niełatwej dla nich sytuacji. Wraz z rozpoczęciem ferii zimowych ruszyła akcja pod nazwą „Happy Friday”, w ramach której galeria dofinansuje kwotą 10 zł wszystkie zamówienia złożone w każdy piątek ferii za co najmniej 30 zł w restauracjach Charlie Food&Friend, Greco, Wok’n’spice i Sushi Royal.

W ten sposób klienci kupią taniej swoje ulubione potrawy, a restauracje otrzymają wsparcie finansowe

„Od początku pandemii staramy się wspierać naszych najemców. Teraz zachęcamy do tego również klientów. W ramach akcji „Happy Friday” odwiedzający mogą kupić swoje ulubione potrawy w niższych cenach, a jednocześnie pomóc restauracjom biorącym udział w programie”  –  mówi Magdalena Piechna, Head of Portfolio Management, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Korona.

Centrum Korona nie pierwszy raz wychodzi z inicjatywą wsparcia branży gastronomicznej działającej na terenie galerii. W poprzednim miesiącu Centrum kupiło aż po 125 posiłków u czterech swoich najemców: Charlie Food & Friends, Greco, Wok’n’Spice oraz Pizza Hut, a następnie przekazało je osobom w trudnej sytuacji finansowej. Podczas obowiązujących ograniczeń, gdy działalność restauracji jest możliwa wyłącznie poprzez sprzedaż na wynos i z dowozem, takie działania bez wątpienia są dużym wsparciem dla najemców gastronomicznych.

Artykuł w tematyce:
Wiadomości

Dodaj komentarz